2013-09-28
ZER EGITEN DA LEHENENGO KLASE EGUNETAN?
- Matrikulazioaren inguruko argibideak jaso: prezioa, ordaintzeko moduak, beka, beka jasotzeko baldintzak...
- Eskola egutegia
- Euskaltegiko ohiturak:
nanoipuin lehiaketa udaberrian,
txangoak,
hitzaldi eta erakusketetara irteerak,
pasabideko galdera,
pintxo lehiateka udaberrian (berria!!!!)
ikasturte akaberako gosaria/merendua,
...
- elkarbizitza:
klasera garaiz iristea
hondakin bakoitza bere zakarrontzian paratu
erretzeko, atsedenaldian kanpoan
....
Eta, azkena, baina ez garrantzi txikiena daukana: irakasleek hainbat proba txiki egiten dizkiete ikasleei, hala nola zerbait idatzi, zerbait irakurri, zerbait entzun eta zerbaiti buruz hitz egin ikasleen maila eta nondik norakoak ezagutzeko.
2013-09-27
MARTXAN ETA BIDEAN
Hona hemen Sakanako AEK-ko taldeak:
Bidean
ALTSASU
INICIACIÓN 19:00-21:00 (1,2,3,4)
A2 aurreratua 9:30-11:30 (1,2,3,4)
EGA 18:30-21:00 (1,3,4)
IRURTZUN
INICIACIÓN por las mañanas
Martxan
ALTSASU
INICIACIÓN 9:30-11:30 (1,2,3,4)
A1-A2 9:30-11:30 (1,2,3,4)
A1-A2 19:00-21:00 (1,2,3,4)
B1 aurreratua 08:30-10:30 (1,2,3,4)
B1 aurreratua 17:00-19:00 (1,2,3,4)
B2-C1 09:00-11:30 (1,2,3,4)
B2-C1 19:30-22:00 (1,3)
EGA 09:30-12:00 (1,3,4)
AUTOIKASKUNTZA (maila eta ordutegia tutorearekin adostuko da)
ETXARRI ARANATZ
A2 15:00-16:30 (1,2,4,5) Andra Mari ikastolan
IRURTZUN
B1-B2 15:30-17:00 Atakondoa eskolan
A1-A2 19:00-21:00 (2,4) kultur etxean
(1) astelehena
(2) asteartea
(3) asteazkena
(4) osteguna
(5) ostirala
Bidean
ALTSASU
INICIACIÓN 19:00-21:00 (1,2,3,4)
A2 aurreratua 9:30-11:30 (1,2,3,4)
EGA 18:30-21:00 (1,3,4)
IRURTZUN
INICIACIÓN por las mañanas
Martxan
ALTSASU
INICIACIÓN 9:30-11:30 (1,2,3,4)
A1-A2 9:30-11:30 (1,2,3,4)
A1-A2 19:00-21:00 (1,2,3,4)
B1 aurreratua 08:30-10:30 (1,2,3,4)
B1 aurreratua 17:00-19:00 (1,2,3,4)
B2-C1 09:00-11:30 (1,2,3,4)
B2-C1 19:30-22:00 (1,3)
EGA 09:30-12:00 (1,3,4)
AUTOIKASKUNTZA (maila eta ordutegia tutorearekin adostuko da)
ETXARRI ARANATZ
A2 15:00-16:30 (1,2,4,5) Andra Mari ikastolan
IRURTZUN
B1-B2 15:30-17:00 Atakondoa eskolan
A1-A2 19:00-21:00 (2,4) kultur etxean
(1) astelehena
(2) asteartea
(3) asteazkena
(4) osteguna
(5) ostirala
Suscribirse a:
Entradas (Atom)